Cena od:

vč. DPH:0 CZK
bez DPH: 0 CZK

Pro objednání nás
prosím kontaktujte!

Kontaktovat
Popis produktu: 

Exkluzivní kolekce kancelářského nábytku Darch ve velmi kvalitních a skvěle vypadajících materiálech – pečlivě sesazené dýhy z přírodního dřeva, sklo, kůže a leštěný hliník. Stoly Darch jsou vybaveny moderním systémem pro vedení kabelů vč přívodu kabeláže nohou stolu. Luxusní provedení zdůrazňuje skrytá uzamykatelná přihrádka pro osobní věci pod výklopnou částí pracovní desky. Pracovní stanici lze kombinovat se zásuvkami a dalšími úložnými prostory malých i větších rozměrů.

Stoly jsou dostupné jako volně stojící, kombinované, nebo jako velké meetingové kompozice stolů do zasedací místnosti.

Řadu Darch vedle pracovního stolu představuje široký katalog doplňkového nábytku od zásuvkového kontejneru po kombinovanou komodu s registračkou a zabudovaným minibarem.

Materiálové provedení:

  • tmavý dub wengé
  • třešeň
  • desky potažené kůží nebo podlakované lakované sklo ve dvou barevných provedeních
  • doplňky: lak nebo leštěný hliník

Materiály na hlavním obrázku: dýha wengé, hliník, střední díl desky stolu je výklopný s úložným prostorem na drobnosti. Stůl má elektrifikaci vedenou nohou s lištou, uprostřed krytou hliníkem. Stůl je jednostranně přisazen ke skříňce s integrovanou ledničkou minibaru, úložnou větranou policí pro počítač a skříňkou na dokumenty (popřípadě registračkou). Skříňka vzadu u stěny má posuvné dveře z dýhy wengé, nohy a úchytky z hliníku.

Chci se dozvědět více o tomto produktu

* povinné údaje