Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.

Líbí se Vám naše reference?
Kontaktujte nás!

Kontaktovat
Kategorie: 
Popis reference: 

Exkluzivní bydlení v historickém městě charakterizuje spojení renovace historických rezidenčních domů s použitím materiálů a prvků nejvyšší kvality. Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.
Pod vedením architektky Ivany Dombkové (ID Architektura) vzniklo exkluzivní apartmá o rozloze 300m2, přímo v historickém centru Prahy s přímým výhledem na Pražský hrad. Projekt v sobě spojuje moderní pojetí aktivního bydlení s respektem k historickému prostoru domu a jeho umístění.
Firma Punto Design dodala část vybavení typizovaného nábytku. Ve společenské místnosti nacházíme koženou sedačku Altoborgo od firmy Erba. Zaujme celkovou délkou pěti metrů, přičemž je sestavena ze dvou kusů, které budí zdání jediného celku. Doplňkem sedačky je hliníkový stolek Planet (Bonaldo) se skleněnou deskou. Prostor pro relaxaci doplňují křesla Legenda, (Erba) ve shodném designu i provedení se sedačkou, které jsou nepostradatelnou součástí pro pohodlí a odpočinek po náročném dni.
Jídelnímu koutu dominuje elegantní jídelní stůl Prora s dřevěnou deskou a kovovými nohami od výrobce Bonaldo , který vkusně doplňují kůží čalouněné židle Elephant (Kristalia).

Kontaktujte nás

* povinné údaje