Moderní pracoviště v centru Prahy Moderně řešené pracoviště, které je stylové a funkční. Tak by se jednoduše daly popsat nově zrekonstruované kanceláře ERV pojišťovny v Karlíně. Realizaci řídil architekt Braňo Krümmer (Pure Line) ve spolupráci s Punto Design.

Líbí se Vám naše reference?
Kontaktujte nás!

Kontaktovat
Architektonický návrh: 
Pure Line Design
Popis reference: 

Již při vstupu k recepci Vás nepochybně zaujmou všudypřítomné designové prvky. Každého dozajisté zaujme velká nástěnná mapa světa. Ta je vytvořena formou tapety s individuálním tiskem vzoru od italské firmy Wall&Deco a podtrhuje ideu mezinárodně poskytovaných služeb. V čekacím prostoru jsou Vám k dispozici moderní pohodlná křesílka Kayak od italské značky Kastel, jejichž dvoutónové šedo-zelené provedení výborně zapadá do celkového barevného ladění prostoru. Tato křesla jsou doplněná moderními, a přitom nadčasovými odkládacími stolky Orion (Bonaldo). Za zmínku zaručeně stojí i opticky dělící zástěna složená z jednotlivých bílých lístečků. Tento systém vyrábí značka Casamania a je opravdu možné seskládat lístečky do jakéhokoliv tvaru, či kombinovat několik barev. Takto sestavená stěna poskytuje soukromí i v jinak otevřeném prostoru, přičemž nechává proudit vzduch a je ideální do openspace kanceláří a pohledově široce otevřených prostor.

Hlavní zasedací místnosti dominuje jednací stůl Vitra, k němuž se perfektně hodí oblíbené židle Kalea od značky Kastel. Židle Kalea jsou skvělou volbou do kancelářských prostor díky jejich variabilitě. Ta se zde projevuje dvoubarevným černo – bílým provedením, které koresponduje s barevným nádechem celé místnosti. Mimo barevných variant a kombinací s čalouněním lze židle postavit na mnoha podnožích, díky tomu je možné židli využít v jednotném vzhledu a stylu pro různé místnosti a zachovat celistvost prostoru. Na těchto židlích se i ta nejdelší jednání nebudou zdát tak dlouhá.

Při průchodu chodbou dále za recepci dojdete do míst, kde je pro zaměstnance i návštěvníky připravena relaxační a volná jednací zóna. Pohodlně se v ní můžete usadit na plastové židle BCN (Kristalia), a to v pevné variantě postavené na ližinách anebo na výškově nastavitelném plynovém pístu. Židle jsou doplněny o stolky stejného modelu a značky, u kterých si zaručeně vychutnáte svou odpolední kávu, ale zvládnete zde i jednodušší poradu.

Pro méně formální schůzky mohou zaměstnanci využít systémově řešené sedací boxy, které díky zvukoabsorpčním paravánům poskytují dostatečné soukromí. Jsou laděny do kontrastních barev propůjčujícím prostoru odlehčenou atmosféru a příjemně naladí i pro kreativnější aktivity. Boxy Kastel Kuadra Top jsou doplněny o stolečky BCN od značky Kristalia.

 

Kontaktujte nás

* povinné údaje