Byt s krásným výhledem na Prahu je určen pro krátkodobé pronájmy. Provedená změna vybavení pomohla k výraznému nárůstu v obsazenosti i ceně pronájmu. V interiéru jsou použity produkty značek vyšší střední třídy, jejichž kvalitní materiály a moderní tvarosloví dolaďuje mix výrazných barevných doplňků.

Líbí se Vám naše reference?
Kontaktujte nás!

Kontaktovat
Kategorie: 
Popis reference: 

Nájemní byt na Parukářce s krásným výhledem na Prahu. Punto Design bylo osloveno pro vybavení bytu poté, co jej opustili dlouhodobí nájemníci. Cílem měla být inovace prostoru, která v pracnosti i nákladech minimálně zatíží stavebními úpravami. S ohledem na plánované využítí bytu jako nájemního ubytování pro krátkodobé pobyty a turistiku bylo třeba udržet pozornost na kapacitu pro spaní.

Srovnání provozu a zkušenosti z jiných nájemních projektů ukazují, že kvalitně vybavený prostor se výrazně úspěšněji pronajímá i za lehce vyšší cenu pronájmu. Investice do kvalitního vybavení a dobrého interiérového konceptu se tedy rychle vrací, jak v veně pronájmu, tak v obsazenosti (u krátkodobých) nebo ve stálosti nájemníka (u dlouhodobých).

Kontaktujte nás

* povinné údaje