Tento moderní nájemní byt se nachází v sousedství nádherného parku Parukářka a díky jeho poloze má krásný výhled na celou Prahu. Společnost Punto Design byla oslovena pro vybavení bytu poté, co jej opustili dlouhodobí nájemníci. Cílem měla být inovace prostoru, která v pracnosti i nákladech minimálně zatíží prostor. Zároveň však má být celkové vyznění podkrovního prostoru moderní, lehké a elegantní.

Líbí se Vám naše reference?
Kontaktujte nás!

Kontaktovat
Kategorie: 
Popis reference: 

To se velmi dobře povedlo zrealizovat v obývacím prostoru, kterému vévodí moderní sedací souprava Structure na nožičkách od italské značky Bonaldo. K ní je v kontrastu doplněno pohodlné křeslo stejného modelu (Structure – Bonaldo), avšak v jasně žluté barvě, která dodává prostoru žádanou hravost. Sedačka i křeslo mají odlehčenou kovovou konstrukci, díky které nepůsobí masivním dojmem. Celkovou moderní atmosféru obývacího prostoru doplňují nástěnné různobarevné skříňky.

Jídelna volně navazuje na obývací prostor a je od kuchyně částečně oddělena stěnou. Jídelní stůl byl vybírán v minimalistickém duchu, což dokonale splňuje designový jídelní stůl Liko od značky Desalto. Perfektně ho doplňují kvalitní jídelní židle Sand od stejné značky. Jejich lakovaná hliníková konstrukce je doplněná o polypropylenový sedák, který má speciální úpravu odolnou proti UV – světlu. Díky tomu i v prosluněném podkrovním bytě nikdy neztratí svoji krásnou popelavě šedou barvu.

Pro byt, který je plánovaný využívat jako nájemní ubytování pro krátkodobé pobyty je dozajisté důležitá postel, která po náročném dni plném poznávání Prahy dodá tolik potřebný odpočinek. V hlavní ložnici se proto nachází vysoce kvalitní postel Amlet s čalouněným čelem a krystalicky tvarovaným lakovaným rámem od značky Bonaldo. Díky vhodně zvolené kombinaci barev rámu a čalounění působí pokoj klidným dojmem ideálním pro ničím nerušený spánek. V pokoji se dále nachází koberec od holandské značky ITC, který na podklad dřevěné podlahy přináší tlumené odstíny.

Pro efektivní využití a zvýšení kapacity bytu, je k dispozici rozkládací sedačka, kterou je možné využít zejména pro dětské spaní nebo jako přistýlkové lůžko pro další dva hosty. Celkovou atmosféru pokoje dotváří barevné skříňky, které evokují atmosféru zařízeného a zabydleného prostoru.

Srovnání provozu a zkušenosti z jiných nájemních projektů ukazují, že kvalitně vybavený interiér se výrazně úspěšněji pronajímá i za nadstandardní cenu pronájmu. Investice do kvalitního vybavení a dobrého interiérového konceptu se na výnosové straně rychle vrací, jak v ceně pronájmu, vyšší obsazenosti, i delší průměrné délce pobytů. Na nákladové straně pak vhodně zvolené zařízení dovoluje profitovat z delší životnosti a z prémiových možností údržby jako je výměna potahu a dlouhodobá dostupnost jednotlivých komponent.

 

Kontaktujte nás

* povinné údaje