Popis značky: 

Tradice Bonaldo už od roku 1936 představuje moderní výrobky, kreativní a vyhledávané, které vyjadřují hluboký smysl zkušenosti a paměť tradice.

Bonaldo vyrábí předměty do interiéru i exteriéru již od roku 1936. Nábytek a doplňky Bonaldo vyjadřují moderní design a emoce v širokém portfoliu výrobků univerzálního určení. Největší devizou portfolia Bonaldo je skutečně šíře katalogu. Najdete v zde vše, čím se dá moderní byt nebo dům vybavit, ať co do stylu nebo co do určení.

Bonaldo vyrábí ryze italský nábytek, jehož design je naplněn vkusem a stylem života, design, který je jedinečný. Produkce Bonaldo současně promlouvá různými mezinárodními tendencemi současného designu. Není to protiklad. Italské výsadní postavení v designu udává trendy, a to někdy i tím, že absorbuje cizí vlivy a inspirace a přetvoří je jedinečným způsobem.

Produkce Bonaldo představuje výrobky velmi dobré kvality, kreativní a vyhledávané, které vyjadřují hluboký smysl dlouhé zkušenosti a tradice. Z nabídky Bonaldo si tak vybere konzervativec, i extravagantní a sebevědomý modernista. Design je někdy minimalistický, jindy tradicionalistický, ale i provokativní. Bonaldo používá netradiční materiály i netradiční kombinace barev. Jindy zde však nalézáme vyjádření hodnoty i luxusu a velmi usedlé pojetí věci.

Výběr z výrobků je dále doplněn neuvěřitelně širokou nabídkou potahových materiálů a variant zpracování konkrétních výrobků.

Cílení na širokou střední třídu se promítá i do cenové politiky Bonaldo. Nabídka zahrnuje široké spektrum od velmi levných výrobků přes věci běžného denního určení až po luxusní nebo jedinečné prvky.

 

Hlavní charakteristiky nabídky Bonaldo:

  • Čalounění k dennímu používání. Drtivá většina čalouněného nábytku od Bonalda je v základu konstruována tak, aby látkové potahy byly plně snímatelné a bylo je možno čistit nebo prát. Koženky a umělé kůže jsou vysoce kvalitní a srovnatelné s pravou kůží. Kůže jsou bytelné a odolné, ale přitom nikdy nepostrádají jemnost.
  • Sedací soupravy a sedačkové kompozice bez kompromisu v kvalitě. Bytelná a spolehlivá konstrukce sedaček vyráběných velmi tradičními metodami je doplněna pečlivým výběrem dodavatelů potahových látek a jejich ošetřením. To zaručuje dlouhou životnost a odolnost.
  • Rozkládací sedačky charakterizuje cílení na rozumnou cenu, která je má zpřístupnit široké klientele. Udržují však designový výraz, kvalitu zpracování a variabilitu funkce.
  • Čalouněné postele v obrovském výběru základních tvarů. Bonaldo nabízí postele s úložným prostorem i nízké postele do podkroví, obrovské postele do prostoru s odkládacími plochami, ale i postele netradičních nebo nesouměrných tvarů. Perfektně provedené čalounění doplňuje variabilita ve stylu provedení. K dotvoření celku je zde nabídka čalouněných nočních stolků, výběr z různého pojetí záhlaví.
  • Dětské postele nejsou jen pro děti. Ohromná variabilita rozměrů dovoluje, aby postel od Bonalda s dítětem rostla skrz pubertu a stala se prvním zařizovacím předmětem mládežnického doupěte. Kombinace rozšířitelných prvků k dokonalosti dovádí preciznost a kvalita rozkládacích mechanizmů.
  • Židle, stoličky, barovky… jsou hravé, provokativní, konzervativní a solidní. Jsou levné, jsou osobité, jsou luxusní. Plastové židle, židle čalouněné v kůži nebo látce, barovky na pístu i přísně minimalistické designové stoličky…nebo třena transparentní a barevné moderní židle. Jsou do interiéru i na ven. Jsou pro všechny a pro všechno.
  • Stoly, ať se jedná o jídelní stůl, konferenční stolky, přídavné stolky k postelím nebo stoly k sedačce opět cílí na každého. Skleněné stoly, umělá hmota, stoly větších rozměrů, kombinace se světlem, nebo stoly pro zahradu a terasy. Jsou plné elegance, funkcí a originálních nápadů nejen v designu.
  • Designové doplňky domácnosti – to jsou hlavně výrazné knihovny z jednoho kusu, věšáky, lampy… a mnoho dalších drobností, které tvoří charizma bytu nebo domu.

 

Bonaldo spolupracuje s těmi nejpokrokovějšími designéry. S tvůrci, schopnými inovovat styl moderního designu. Ron Arad, Karim Rashid, Mauro Lipparini, Toshiyuki Kita, Denis Santachiara, D’Urbino e Lomazzi, Giuseppe Viganò... to jsou někteří z prestižních mluvčích firmy v realizaci vize bytového designu.

Firma Bonaldo vždy stavěla na experimentech s materiály. Šedesát let pracuje s mnohostranným využitím kovových trubek. Dnes vyvíjí velkou škálu umělých hmot. Používá tlakové lití hliníku nebo moderní flexibilní polyuretan lisovaný za studena a polypropylen.

Mise firmy Bonaldo představuje styl rozvoje, kterým stále více dosahuje uznání jak od veřejnosti, tak od kulturních a obchodních činitelů, s udělením mnoha mezinárodních cen. Bonaldo je značka, která zůstává jedním z hlavních představitelů „ Made in Italy".

 

Kontaktujte nás

* povinné údaje

(If you're a human, don't change the following field)