Byt nad řekou v Karlíně
Mládenecký byt na Vinohradech.
Byt s krásným výhledem na Prahu je určen pro krátkodobé pronájmy. Provedená změna vybavení pomohla k výraznému nárůstu v obsazenosti i ceně pronájmu. V interiéru jsou použity produkty značek vyšší střední třídy, jejichž kvalitní materiály a moderní tvarosloví dolaďuje mix výrazných barevných doplňků.
Lidé hledají bydlení prostorné, dynamické, splňující nejvyšší nároky na moderní životní styl a použití moderních technologií, ale zároveň útulné a doplněné duchem místa.
Vnitřní členění a původní interiér po čase dožil a majitelé se rozhodli pro jeho zásadní úpravy. Ing. arch. Eva Heyworth navrhla řešení, které domu vdechlo nový život a nadčasový design v produkční spolupráci s Punto Design.
Moderní návrh pracoviště, který je stylový a funkční. Praktické řešení, které je promyšlené do posledního detailu.
Ukázka nevšední rekonstrukce na přání majitelky nájemního bytu, kde se zachoval historický odkaz, který se podařilo sloučit s moderně řešeným interiérem. Pomoci originálních doplňků se podařilo přenést myšlenku minulosti a inspirací posloužila Itálie a precizní práce tamních výrobců.
Dětský pokojíček pro malého kluka, který potřebuje prostor na hraní, ale zároveň úložný prostor na věci.
Kancelářské prostory se nacházejí v pražském Karlíně.
Přímo v historickém centru Prahy vznikly kanceláře, které překvapí svým hravým moderním designem. Kombinace bílé a pastelových barev vytváří příjemné prostředí. Všemu dominuje relaxační prostor s pohovkou od firmy Bonaldo.